Kdo jsem

KH_O_nas_na_web2

 

Jmenuji se Kateřina Hrabalová. Dobrý den... 

Vystudovala jsem analytickou chemii, protože mě vždy zajímalo, proč něco s něčím reaguje, jak reaguje a co z toho vznikne... Ale moje pracovní praxe mě postupem let zavedla do oblasti obchodu, marketingu, provozních a IT oblastí. Stále mě ale zajímalo, co s čím smíchat, aby to mělo efekt - zdravotní či chuťový. A zároveň aby to bylo jednoduché, přírodní, nepřekombinované. Protože jsem vždy velmi ráda četla, tak jsem se pídila v odborné literatuře po lety ověřených radách a receptech.

V roce 2016 mě rodinné okolnosti zavály z mé rodné Ostravy až do podhůří Jeseníků. Shodou všech možných okolností vznikla myšlenka zúročit mou dosavadní praxi, koníčky a přírodní zdroje Jeseníků. V daných letech začala vzrůstat poptávka zákazníků po přírodních produktech. Tak vznikla na podzim roku 2016 Bylinková manufaktura.

Nejdřív jsem připravovala bylinkové sirupy - z levandule, tymiánu apod. První sirup na kašel dle mé receptury vyrábím doposud. V průběhu následujících měsíců jsem přidávala další produkty, a to zejména na základě požadavků zákazníků. Také od začátku využívám své zaujetí pro estetiku, vkusné balení dárků a ruční práce. Proto jsem schopna nabídnout dárkový balíček od začátku až do konce zhotoven mýma rukama.

KH_O_nas_na_web3

Se zápalem využívám všechny své zkušenosti, které jsem získala za více než 20 let pracovní praxe. A že poprat se s obrovským množství legislativy občas není vůbec jednoduché! To mi věřte. 

Byť své texty na těchto webových stránkách píšu v množném čísle, pomocníky mám pouze při větších objednávkách, Proto, když píšete, komunikujete vždy jen se mnou. Ať už objednáváte velkou zakázku nebo výrobky přesně na míru pro Vás.

 Mimo výše uvedené je mou stálou velkou zálibou matematika, chemie a fyzika. Proto se také věnuji soukromému individuálnímu doučování :)

 

KH_O_nas_na_web1

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení