Výslužka nejen pro svatební hosty

Kdy, kde, koho pozvat, jaké vybrat šaty, jaké květiny, jakou výzdobu, jaká auta... Seznam úkolů souvisejících s přípravou svatby může být velmi dlouhý a podrobný... Jedním bodem zpravidla bývá, co věnovat svatebním hostům - SVATEBNÍ VÝSLUŽKA.

Chcete-li originální konzumovatelný výrobek, který Vaše hosty potěší nejen vizuelně, ale i bezkonkurenčním obsahem, využijte naši nabídku. Na zakázku Vám vyrobíme jakýkoliv stávající výrobek či sestavíme úplně nový.

Snoubenci Kačka a Pavel projevili přání namíchat sirup z bylin, které mají nejraději. Jejich kombinace byla výborná. Účinek na nervy a trávení byla pro svatební hosty jako dělaná :) Navíc využitelná zcela univerzálně. Snoubenci dodali grafické podklady (svatební tiskoviny, barvy použité na svatební výzdobu,...) a podle nich jsme upravili celkový design výrobku. 

Se svolením novomanželů Mančíkových si zde můžete prohlédnout, jak to vše ladilo dohromady :)

Tuto naši službu můžete využít pochopitelně i na rodinnou oslavu, firemní či kulturní akci či jako dárky pro Vaše zákazníky nebo zaměstnance. Napište nám na info@hrabalova.eu svou představu a my se rádi postaráme o celou realizaci.