Výslužka nejen pro svatební hosty

Kdy, kde, koho pozvat, jaké vybrat šaty, jaké květiny, jakou výzdobu, jaká auta... Seznam úkolů souvisejících s přípravou svatby může být velmi dlouhý a podrobný... Jedním bodem zpravidla bývá, co věnovat svatebním hostům - SVATEBNÍ VÝSLUŽKA.

Chcete-li originální konzumovatelný výrobek, který Vaše hosty potěší nejen vizuelně, ale i bezkonkurenčním obsahem, využijte naši nabídku. Na zakázku Vám vyrobíme jakýkoliv stávající výrobek či sestavíme úplně nový.

Snoubenci Kačka a Pavel projevili přání namíchat sirup z bylin, které mají nejraději. Jejich kombinace byla výborná. Účinek na nervy a trávení byla pro svatební hosty jako dělaná :) Navíc využitelná zcela univerzálně. Snoubenci dodali grafické podklady (svatební tiskoviny, barvy použité na svatební výzdobu,...) a podle nich jsme upravili celkový design výrobku. 

Se svolením novomanželů Mančíkových si zde můžete prohlédnout, jak to vše ladilo dohromady :)

Tuto naši službu můžete využít pochopitelně i na rodinnou oslavu, firemní či kulturní akci či jako dárky pro Vaše zákazníky nebo zaměstnance. Napište nám na info@hrabalova.eu svou představu a my se rádi postaráme o celou realizaci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení