Reference zákazníků ByMa

Jsem další spokojený konzument výborných sirupů 😃 Při viróze jsem popíjela sirup na zdraví, jelikož jsem měla dráždivý kašel a v noci jsem nespala, zkoušela jsem popíjet sirup a opravdu se mi po něm za nějaký čas ulevilo. Děkuji 👍

Růžena WolfováSpecialista Zákaznického servisu - Osobní péče, Vodafone Česká republika

V probíhající vlně chřipkové epidemie jsme si celá rodinka úspěšně předávali bacily. Díky skvělému „ohnivému“ sirupu "Zázvor se skořicí" jsme nad bacily brzy zvítězili. Velice mi sirup pomohl na bolest v krku. Taktéž se osvědčilo i „Klidné dýchání“. Sirupy jsou vyráběny srdcem a je to poznat. Opravdu mohu doporučit! A paní Hrabalové popřát šťastnou ruku při výběru dalších úžasných bylinných receptů.

Hana Baranovágrafička

Když jsem vyhrála na FB dárkovou sadu Vašich sirupů,měla jsem radost. O to větší, že sirup Dobrou noc mi konečně umožňuje spát nerušeným spánkem, přestože trpím chronickým a bolestivým onemocněním. Jsem nadšená, že konečně spím, a to bez zbytečné chemie!! Také jsem podarovala maminku, která zrovna bojovala s chřipkou a sirup na dýchání ji udělal mooc dobře. Zkrátka, držím palce a přeji hodně štěstí a objednávám sirupy Dobrou noc.

Šárka Lýrovánaše milá zákaznice

Kromě toho, že jsou kvalitní, čistě přírodní, tak jsou dělané s láskou. Mají krásné balení, kterému dala hodnocení i má velmi kritická dcera (5 hvězdiček z 5😁) a hlavně všem moc chutnají 😃.

Jana VítkovskáRehabilitační masérka, cvičitelka Qigong a znalkyně zdravého života

Se sirupky mám jen pozitivní zkušenosti Zázvorový a meduňku s mátou piju každý den jako šťávu do vody, jsou výborné, hned po ruce a vykouzlí slaďoučké a zdravé pití během půl minuty. Jelikož nejsem zvyklá pít pouze čistou vodu, nemusím kupovat minerálky, i když se může zdát sirup dražší, penízky ušetřím. Nepiju šťávy z obchodu, protože mi nechutnaji, cítím tam určitou pachuť. Tady rozhodně ne. Levandulový sirup si pak dávám do čaje na střídačku s medem. Podporuji zdravou výživu, kvalitní a pravidelný pitný režim je, řekla bych, nejdůležitější. V létě taky určitě osvěží s ledem a čerstvou mátou. Líbí se mi krásně přírodní "outfit" sklenic a dárkových balení. Kvituji ruční výrobu.

Kateřina FrélichováStudentka aplikované fyziky na VŠB, sportovkyně

 

Využili jste mé výrobky či služby? Prosím, napište mi, jak jste byli spokojeni.
Děkuji 🙂

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Nepřejete-li jsi, aby vaše recenze byla zveřejněna na této stránce, uveďte toto do zprávy.